Vážení rodičia,

MŠ Linzbothova - pozývame Vás na celoškolské rodičovské združenie, dňa 27.09. 2023 o 16,30 h.

Bude sa konať v školskej jedálni a po skončení nasleduje triedne rodičovské združenie.

Prosíme rodičov o účasť bez detí, pokiaľ je to možné.

Elokované pracovisko na Dudvážskej 4 - rodičovské združenie sa bude konať 19.09. 2023 o 16,00 h.

Elokované pracovisko na Latorickej 2 -  rodičovské združenie sa bude konať 20.09.2023 o 16,00 h.

• Projekt Čistinka

naša Mestská časť Podunajské Biskupice sa prihlásila do súťaže „Lidl Čistinka“, v ktorej spoločnými silami môžeme vyhrať multifunkčný parčík s detským ihriskom, workoutom, športovým ihriskom a oddychovou zónou s altánkom a grilovacím kútikom. To však budú chcieť viaceré obce, mestá či mestské časti, preto bude potrebný každý jeden náš hlas.

·       Hlasovať môžete už od dnešného dňa až do 22. októbra 2023

·       Hlasovať za Biskupice môžete opakovane KAŽDÝ DEŇ – čo je veľmi dôležité, aby sme obstáli v silnej konkurencii.

·       Hlasuje sa na webovej stránke  www.lidl.sk/cistinka, kde sa na začiatku treba jednorazovo zaregistrovať  a môžete začať hlasovať za Podunajské Biskupice.

·       Následne sa pri hlasovaní v ďalších dňoch budete prihlasovať vždy už len pod svojím e-mailom.

Povedzte o tom, prosím, aj Vašim blízkym, známym, susedom – čím viac hlasov, tým väčšia šanca uspieť.

ĎAKUJEME za pomoc a za každý jeden Váš hlas.

• Hlasovanie projekt Tesco

prosíme Vás, podporte svojím hlasom našu MŠ Linzbothova 18,  ktorá sa prihlásila do garantovaného programu

„Vy rozhodujete, my pomáhame“.

Hlasovanie trvá v termíne od 10.júla do 6.augusta 2023.

Za každý nákup v obchodných reťazcoch Tesco získate žetóny, ktoré je potrebné odniesť do nám priradených obchodov Tesco a odovzdať do hlasovacích nádob.

Za Náš projekt sa hlasuje v regióne 77.

Zlaté piesky Cesta na Senec 2

Ivanka pri Dunaji Vajnorská 5/A

Bratislava OC Vajnoria Pri starom letisku 3/V

Bližšie informácie o projekte nájdet na stránke: https://tesco.sk/pomahame/downloads/#documents

Ďakujeme za každý Váš hlas

• Oznam jedálne

Momentálne nefunguje odhlasovanie detí cez aplikáciu Jedáleň a cez web stránku eskoly, z dôvodu prechodu na iný systém. Deti odhlasujte pani učiteľkám.

Ďakujem za pochopenie

Vedúca školskej jedálne

• Oznam na 23.6.2023

v súvislosti s dnešným veľkým požiarom haly na výrobu a recykláciu plastov v susednej obci Rovinka a odporúčaniami záchranných zložiek sme pristúpili k týmto opatreniam:

• zákaz vetrania / zatvorené okná v miestnostiach,
            • zrušenie školských aktivít vo vonkajších priestoroch.

Podľa dostupných informácií bude likvidácia požiaru trvať ešte niekoľko hodín, pričom odhady hovoria aj o zajtrajšom dni.

Materské školy Linzbothova 18, Latorická 2 a Dudvážska 4 budú aj napriek tomu, dňa 23.6.2023 v prevádzke. Je však na zvážení rodičov, či umiestnia svoje deti za týchto podmienok do MŠ. Prosíme však, aby ste svoje deti vyzdvihli z MŠ najneskôr do 15:00 hodiny, z dôvodu vysokých teplôt a zákazu vetrania MŠ.

Za pochopenie ďakujem.

Mgr. Eva Elexová

Važení rodičia.

Vzhľadom na výsledky merania ovždušia, ktoré už nevykazujú hodnoty nebezpečných látok, bude dnes 23.6.2023, materská škola otvorená do 17:00.

• Poplatky na letné prázdniny

Prosíme vás, aby ste tí čo ste prihlásili dieťa na mesiac júl, do 30.6.2023 zaplatili mesačný poplatok 60 eur. Dieťa ktoré nebude mať do tohto dátumu zaplatené, nemôže nastúpiť v júli do materskej školy.

Ak rodič záväzne prihlási dieťa do materskej školy počas mesiaca júl a dieťa do materskej školy nenastúpi, mesačný príspevok je povinný uhradiť. ( VZN č. 1/2023 zo dňa 14.2.2023)

Ďakujeme za pochopenie

• MŠ Linzbothova 18 - Spoločné fotenie

Dňa 5.6.2023 sa uskutoční na dvore spoločné fotenie tried. Fotenie bude prebiehať približne od 10:15 do 11:05.

Rozpis fotenia podľa tried:

• 4. trieda - 10:15
            • 5. trieda - 10:20