Vážení rodičia,

MŠ Linzbothova - pozývame Vás na celoškolské rodičovské združenie, dňa 27.09. 2023 o 16,30 h.

Bude sa konať v školskej jedálni a po skončení nasleduje triedne rodičovské združenie.

Prosíme rodičov o účasť bez detí, pokiaľ je to možné.

Elokované pracovisko na Dudvážskej 4 - rodičovské združenie sa bude konať 19.09. 2023 o 16,00 h.

Elokované pracovisko na Latorickej 2 -  rodičovské združenie sa bude konať 20.09.2023 o 16,00 h.

• Projekt Čistinka

naša Mestská časť Podunajské Biskupice sa prihlásila do súťaže „Lidl Čistinka“, v ktorej spoločnými silami môžeme vyhrať multifunkčný parčík s detským ihriskom, workoutom, športovým ihriskom a oddychovou zónou s altánkom a grilovacím kútikom. To však budú chcieť viaceré obce, mestá či mestské časti, preto bude potrebný každý jeden náš hlas.

·       Hlasovať môžete už od dnešného dňa až do 22. októbra 2023

·       Hlasovať za Biskupice môžete opakovane KAŽDÝ DEŇ – čo je veľmi dôležité, aby sme obstáli v silnej konkurencii.

·       Hlasuje sa na webovej stránke  www.lidl.sk/cistinka, kde sa na začiatku treba jednorazovo zaregistrovať  a môžete začať hlasovať za Podunajské Biskupice.

·       Následne sa pri hlasovaní v ďalších dňoch budete prihlasovať vždy už len pod svojím e-mailom.

Povedzte o tom, prosím, aj Vašim blízkym, známym, susedom – čím viac hlasov, tým väčšia šanca uspieť.

ĎAKUJEME za pomoc a za každý jeden Váš hlas.