• Oznam: MŠ Linzbothova- Kompostér Jurko

zajtra 15.5.2024  o 9:00 zavíta do našej Materskej školy kompostér Jurko, ktorý našim deťom interkatívne predstaví kompostovanie.

Deti sa dozvedia veľa zaujímavých informácií o tom, ako kompost založiť, čo do kompostu patrí a čo nie, čo je na kompostovanie potrebné, aké živočíchy a mikroorganizmy kompostovaniu pomáhajú .

Dozvedia sa, že výsledný kompost,  sa používa ako hnojivo pre rastlinky a stromy.

• Stavanie mája pri pošte na Uzbeckej

Aj tento rok sa naša materská škola zapojila do krásnej akcie stavanie mája pri pošte na Uzbeckej. Stavanie a zdobenie mája bolo sprevádzané vystúpeniami detí z materských a základných škôl našej mestskej časti .

Deti z MŠ Linzbothova vystúpili s krátkym tanečným programom pod vedením Ivky Fedákovej a Anna Mária zo 7tr. zarecitovala báseň.

Veľké Ďakujeme patrí všetkým zúčastneným.