• Hlasovanie projekt Tesco

prosíme Vás, podporte svojím hlasom našu MŠ Linzbothova 18,  ktorá sa prihlásila do garantovaného programu

„Vy rozhodujete, my pomáhame“.

Hlasovanie trvá v termíne od 10.júla do 6.augusta 2023.

Za každý nákup v obchodných reťazcoch Tesco získate žetóny, ktoré je potrebné odniesť do nám priradených obchodov Tesco a odovzdať do hlasovacích nádob.

Za Náš projekt sa hlasuje v regióne 77.

Zlaté piesky Cesta na Senec 2

Ivanka pri Dunaji Vajnorská 5/A

Bratislava OC Vajnoria Pri starom letisku 3/V

Bližšie informácie o projekte nájdet na stránke: https://tesco.sk/pomahame/downloads/#documents