• Kurz korčuľovania s Jumping Joe

opäť je tu pre Vaše detičky kurz korčuľovania.

Kurz bude finančne podporovaný dotáciou z Miestneho úradu Podunajských Biskupíc.

Cena kurzu je 99  na dieťa

Cena kurzu sa bude znižovať v závislosti od počtu prihlásených detí.

Kurz je určený pre 5-6 ročné deti, v dĺžke trvania 8x45 minút.

Miesto: Zimný štadión Ondreja Nepelu

Doprava: zabezpečená

Poprosíme záujemcov o kurz, aby nahlásili svoje dieťa u p.učiteliek v triede do piatka 20.09.2024

Bližie informácie na web.stránke http://www.jumpingjoe.sk

• Kynologický deň s predškolákmi

vo štvrtok 19.09.2024 sa zúčastnia naše 5-6 ročné deti kynológie ( výcvik psov) v Tryskáči, ktoré organizuje zriaďovateľ našej mestskej časti.

Začiatok je plánovaný od 10:30 a aktivity sa zúčastnia detičky z MŠ Linzbothova spolu s jej elokovaným pracoviskom na Dudvážskej v sprievode svojich pani učiteliek.

srdečne Vás pozývame na rodičovské združenie našej materskej školy,  ktoré sa bude konať v jednotlivých termínoch na svojich pracoviskách .

MŠ Linzbothova 18, -   25.09. 2024 ( streda) o 16:00, celoškolské združenie bude  prebiehať v priestoroch jedálne a následne sa rodičia presunú do svojich tried, kde bude pokračovať triedne združenie.

Elokované pracovicko na  Latorickej 2, -  23.09.2024 ( pondelok)  o 16:00  celoškolské združenie

Elokované pracovisko na Dudvážskej 4, - 26.09.2024 ( štvrtok)   o 16:00 celoškolské združenie

• Nácvik požiarneho poplachu

dnes prebiehal v našej Materskej škole spolu s jej elekovanými pracoviskami Nácvik požiarneho poplachu.

Cieľom cvičenia bolo prehĺbenie zručností pedagógov a detí pri evakuácií sa z priestorov Materskej školy do bezpečia v prípade požiaru.

Zvládli sme to super, boli sme  poučení ako sa správať a čo máme robiť v prípade požiaru.