• Pozor dôležitý oznam!!!

z dôvodu havárie na vodovodnom potrubí v MŠ Linzbothova 18, Vás prosíme priniesť nahlásené deti

30. a 31.10.20231.,2.,3.,4.,5.,6.,9.,triedy do MŠ Latorická a deti z 7.,8. a 10.triedy do MŠ Dudvážska.

Prosíme rodičov priniesť deťom ruksak, pyžamo, náhradné papučky a oblečenie. Na týchto pracoviskách budú ráno na deti čakať pani učiteľky z MŠ Linzbothova.

Za porozumenie ďakujeme.

• Biskupické strigy plesajú

Milé maminy,

naštartujte metly, zvolajte kamošky. Naša Materská škola Linzbothova organizuje

10.novembra "Strigônskú zábavu", na ktorú Vás srdečne pozývame.

Vstupné je 35eur, ktoré zahŕňa večeru, prípitok, kávu.

Zabávať nás bude Dj, pripravená je aj tombola a horúce prekvapenie...

Kostým je nepovinný, ale vítaný.

Tešíme sa na Vás

• Deň tradície a remesla

v utorok 17.10. medzi 15:00 a 18:00 bude v našej škôlke MŠ Linzbothova prebiehať avizované kultúrne podujatie Deň tradície a remesla.

Naše pozvanie prijali ľudoví umeleckí majstri, s ktorými si vaše detičky (spolu s vašou asistenciou) môžu jednotlivé remeslá vyskúšať.

Babie leto sme minuli o pár dní, preto sme sa rozhodli pre interiérový variant.

Svoje dielničky budú mať majstri rozmiestnené na prízemí hlavného bloku škôlky. Tanečné a hudobné aktivity budú prebiehať v telocvični škôlky na prvom poschodí.

Deti si vyzdvihnite u pani učiteliek a následne sa daných dielničiek môžete spoločne zúčastniť.

Zberná trieda bude výnimočne v 5. triede.

Tešíme sa na vás a veríme, že podujatie prinesie tak deťom ako aj vám, nové poznanie a radosť z hodnotne stráveného spoločného času.

• Hlasovanie park Čistinka lidl ide do finále

držme spolu za jeden koniec!

Hlasovanie za mestský park Čistinka Lidl ide do finále. Náš najväčší súper má momentálne pred nami značný náskok, ale nič nie je stratené.

Iba 1minútu denne zaberie hlasovanie, ktoré môže priniesť do našej mestskej časti investíciu, ktorú by si mestská časť z vlastného rozpočtu nemohla dovoliť.

Za priestor pre NAŠE DETI sa hlasuje každý deň jedným platným hlasom.

Na registráciu je potrebné meno (nemusí byť celé), mobilné číslo a mailová adresa.

Po úspešnom prihlásení môžete Podunajským Biskupiciam v kategórii 22000 - 34 999 venovať jeden platný hlas denne.

Ďalšie dni vám každý deň na prihlásenie stačí LEN zadanie mailovej adresy a odoslanie hlasu jedným klikom.

Mamky, ockovia, starí rodičia, súrodenci, kamaráti Biskupíc spojme sa pre dobrú vec a hlasujme spoločne!