• Exkurzia- Dobrý ježko- jahody

Oznam : MŠ Linzbothova

v dňoch 26.4.- 29.4.202 prebieha v našej materskej škole exkurzia do Dobrého ježka- na jahody.

Triedy, ktoré už exkurziu mali si výlet náramne užili. Dozvedeli sa zaujívamosti o pestovaní jahôd, dobre sa najedli a nakoniec si pár jahôdok pozbierali, aby sa s nimi mohli podeliť so svojimi blízkymi .

Cez víkend nám slniečko hreje, takže zajtra budú jahôdky ešte sladšie a deti sa majú načo tešiť.

naša Mestská časť Bratislava - Podunajské Biskupice Vás srdečne pozýva na verejné podujatie

Ďeň Zeme

Verejné podujatie– vstup voľný

"Deň Zeme"

Termín: 28.apríla 2024

Čas: od 14:00 do 18:00 hod.

Miesto: Bieloruská ulica, priestranstvo pri Ufo

• "Projekt čerstvé hlavičky"

Hlasujte každý deň

Milí rodičia HLASUJTE

"Nedostatočná konzumácia ovocia a zeleniny u našich najmenších je dlhodobo pozorovaným javom a my veríme, že s našou podporou a vašim odhodlaním a vedením, môžeme prispieť k zlepšeniu".

Od 25.4. začína na webstránke www.cerstvehlavicky.sk hlasovanie verejnosti, ktoré potrvá do 29.5.2024.

Z hlasovanie vzíde 79 základných škôl a 79 materských škôl, ktorým sa bude od septembra poskytovať 1x/týždenne čerstvé ovocie alebo zelenina.

Každý kto chce hlasovať sa musí pri prvom raze na webstránke zaregistrovať. Následne sa bude už len prihlasovať (obdobne ako keď sa prihlasujete na Facebook a iné sociálne siete).

Hlasovať je možné každý deň 2x – 1x za školu a 1x za škôlku.

Ďakujeme za každý Váš hlas