• Oznam o platbách

Miestne zastupiteľstvo Mestskej časti Bratislava-Podunajské Biskupice po prerokovaní  predloženého návrhu Uznesením č.25 / 2022 – 2026 zo dňa 14. 02. 2023 schválilo Všeobecne záväzné nariadenie Mestskej časti Bratislava-Podunajské Biskupice  č. 1/2023, Mestskej časti Bratislava-Podunajské Biskupice, ktorým sa určuje výška príspevku zákonného zástupcu dieťaťa a žiaka na čiastočnú úhradu nákladov v základných a materských školách a to s účinnosťou od 1. marca 2023.

Viac informácií nájdete v prílohe.

• Darujte nám 2%

Chceme sa Vám poďakovať, že ste nám prejavili svoju dôveru
            a venovali nám 2% z vašich daní v roku 2021.

Získané finančné prostriedky prispeli k nákupu didaktických
            hračiek, edukačných pomôcok, výtvarného materiálu,
            rozprávkových kníh, ktoré napomáhajú pri vzdelávaní našich
            detí formou rôznych edukačných a hrových aktivít.

Veríme, že nám aj naďalej zachováte svoju priazeň a aj tento
            rok svoje 2% venujete práve našej materskej škole, pre vaše
            deti.

• Riaditeľské voľno 10.2.2023

v súlade s § 150 ods. 5 zákona 245/2008 Z.z. o výchove a vzdelávaní (školský poriadok) Vám
            oznamujeme, že dňa 10. 02. 2023 (piatok) bude MŠ Linzbothova s elokovanými pracoviskami
            na Latorickej 2 a Dudvážskej 4 zatvorená. Riaditeľka MŠ poskytuje riaditeľské voľno
            z dôvodu absolvovania aktualizačného vzdelávania učiteliek MŠ.
            Vzdelávanie je povinné podľa zákona 138/2019 Z.z.

Mgr. Eva Elexová, riaditeľka MŠ