• MŠ Latoricka - Veselé preliezky

VESELÉ PRELIEZKY – Malý lanový park

Malý lanový park sme získali realizovaním projektu „Veselé preliezky“. Tento projekt sa uskutočnil vďaka finančnej podpore Nadácie Ekopolis v rámci grantového programu Dobrý sused.. Dofinancovaná bola z príspevkov do Rodičovského združenia.

V októbri 2022 bolo zrealizované osadenie Malého lanového parku, ktorá slúži pre deti MŠ.

MŠ získala finančný príspevok z Nadácie Ekopolis pre projekt s názvom:

VESELÉ PRELIEZKY

Poskytovateľ: Nadácia Ekopolis (grantový program – Dobrý sused)

Obstarávateľ: MŠ Latorická, Latorická 2, 821 07 Bratislava

Výška dotácie: 2 000,- €

Termín realizácie: 10/2022

Sme radi, že sme mohli zrealizovať projekt s názvom „VESELÉ PRELIEZKY“, ktorý sa uskutočnil vďaka finančnej podpore Nadácie Ekopolis z grantového programu Dobrý sused.

Areál MŠ sme obohatili o Malý lanový park. Jedná sa o zostavu typu VÝVRTKA, SIEŤ a VEŠIAK, ktorá je určená pre deti od 3 do 8 rokov. Táto zostava je určená na podporu a rozvoj motorických a kognitívnych zručností prostredníctvom zábavných aktivít. Veríme, že podporíme pohybovú aktivitu detí a nový prvok sa im bude páčiť.

Všetkým, ktorí sa na realizácii daného projektu by sme veľmi radi POĎAKOVALI.