• MŠ Linzbothova- 1. trieda karanténa

Vážení rodičia z 1. triedy MŠ Linzbothova,

uzatvárame 1. triedu od 26. 1. 2022 pre deti, ktoré boli v úzkom kontakte dňa 24. 1. 2022 (pondelok) s pozitívne testovaným dieťaťom.

Deti, ktoré boli v MŠ dňa 24. 1. 2022, môžu nastúpiť do materskej školy po 5. dňovej karanténe (od 26.1. do 30.1.). Samozrejme za predpokladu, že dieťa bude zdravé.

• Nové COVID usmernenia

Nové COVID – 19 usmernenia od 25. januára 2022

Klinické príznaky ochorenia po novom :

• zvýšená telesná teplota nad 37°C,

• kašeľ, nočné potenie, únava,

• bolesti hrdla, bolesti hlavy,

• dýchavičnosť,

• strata chuti alebo strata čuchu,

• črevné a zažívacie problémy,

• či pocit upchatého nosa.

• Oznam školskej jedálne

Žiadame tých rodičov, ktorí poberajú dotáciu na stravu - v zmysle zákona 544/2010, aby čestné vyhlásenia, ktoré doteraz neodovzdali, podali na školský úrad osobne v čase stránkových hodín.

V prípade, že rodič nepodpíše alebo má otázky, môže zavolať na tel.č. 0918/608415 (p. PaedDr. Biksadská, p. Botlová).

• Elokované pracovisko na Dudvážskej 4 - 1. trieda karanténa

Vážení rodičia z 1. triedy na Dudvážskej,

uzatvárame 1. triedu od 24. 1. 2022 pre deti, ktoré boli v úzkom kontakte dňa 20. 1. 2022 (štvrtok) s pozitívne testovaným dieťaťom.

Deti, ktoré boli v MŠ dňa 21. 1. 2022, môžu nastúpiť do materskej školy po 10. dňovej karanténe (od 22.1. do 30.1.). V prípade, že sa rozhodne dieťa otestovať PCR testom (najskôr na 5. deň od posledného kontaktu) a jeho test bude negatívny, tak dieťa môže nastúpiť do MŠ po 7 dňovej karanténe. Samozrejme za predpokladu, že dieťa bude zdravé.

• MŠ Linzbothova- 10. trieda karanténa

Vážení rodičia z 10. triedy MŠ Linzbothova,

uzatvárame 10. triedu od 24. 1. 2022 pre deti, ktoré boli v úzkom kontakte dňa 20. 1. 2022 (štvrtok) s pozitívne testovaným dieťaťom.

• MŠ Linzbothova- 6. trieda karanténa

Vážení rodičia zo 6. triedy MŠ Linzbothova,

uzatvárame 6. triedu od 24. 1. 2022 pre deti, ktoré boli v úzkom kontakte dňa 17. 1. 2022 (pondelok) s pozitívne testovaným dieťaťom.

Deti, ktoré boli v MŠ dňa 18. 1. 2022, môžu nastúpiť do materskej školy po 10. dňovej karanténe (od 19.1. do 28.1.). V prípade, že sa rozhodne dieťa otestovať PCR testom (najskôr na 5. deň od posledného kontaktu) a jeho test bude negatívny, tak dieťa môže nastúpiť do MŠ po 7 dňovej karanténe. Samozrejme za predpokladu, že dieťa bude zdravé.

• Elokované pracovisko na Dudvážskej 4- 4. trieda karanténa

Vážení rodičia zo 4. triedy na Dudvážskej,

uzatvárame 4. triedu od 20. 1. 2022 pre deti, ktoré boli v úzkom kontakte dňa 17. 1. 2022 (pondelok) s pozitívne testovaným dieťaťom.

Deti, ktoré boli v MŠ dňa 17. 1. 2022, môžu nastúpiť do materskej školy po 10. dňovej karanténe (od 20.1. do 30.1.). V prípade, že sa rozhodne dieťa otestovať PCR testom (najskôr na 5. deň od posledného kontaktu) a jeho test bude negatívny, tak dieťa môže nastúpiť do MŠ po 7 dňovej karanténe. Samozrejme za predpokladu, že dieťa bude zdravé.

• MŠ Linzbothova- 5. trieda karanténa

Vážení rodičia z 5. triedy MŠ Linzbothova,

uzatvárame 5. triedu od 19. 1. 2022 pre deti, ktoré boli v úzkom kontakte dňa 12. 1. 2022 (streda) s pozitívne testovaným dieťaťom.

Deti, ktoré boli v MŠ dňa 14. 1. 2022, môžu nastúpiť do materskej školy po 10. dňovej karanténe (od 15.1. do 24.1.). V prípade, že sa rozhodne dieťa otestovať PCR testom (najskôr na 5. deň od posledného kontaktu) a jeho test bude negatívny, tak dieťa môže nastúpiť do MŠ po 7 dňovej karanténe. Samozrejme za predpokladu, že dieťa bude zdravé.

• MŠ Linzbothova- 2. trieda

Vážení rodičia z 2. triedy MŠ Linzbothova,

uzatvárame 2. triedu od 17. 1. 2022 pre deti, ktoré boli v úzkom kontakte dňa 10. 1. 2022 (pondelok) s pozitívne testovaným dieťaťom.

Deti, ktoré boli v MŠ dňa 12. 1. 2022, môžu nastúpiť do materskej školy po 10. dňovej karanténe (od 13.1. do 22. 1.). V prípade, že sa rozhodne dieťa otestovať PCR testom (najskôr na 5. deň od posledného kontaktu) a jeho test bude negatívny, tak dieťa môže nastúpiť do MŠ po 7 dňovej karanténe. Samozrejme za predpokladu, že dieťa bude zdravé.

• MŠ Linzbothova- 1. Trieda karanténa

Vážení rodičia z 1. triedy MŠ Linzbothova,

uzatvárame 1. triedu od 17. 1. 2022 pre deti, ktoré boli v úzkom kontakte dňa 11. 1. 2022 (utorok) s pozitívne testovaným dieťaťom.

Deti, ktoré boli v MŠ dňa 13. 1. 2022, môžu nastúpiť do materskej školy po 10. dňovej karanténe (od 14.1. do 23.1.). V prípade, že sa rozhodne dieťa otestovať PCR testom (najskôr na 5. deň od posledného kontaktu) a jeho test bude negatívny, tak dieťa môže nastúpiť do MŠ po 7 dňovej karanténe. Samozrejme za predpokladu, že dieťa bude zdravé.

• ZAČALA SA HRA O NOVÝ ŠPORTOVÝ PARK

ZAČALA SA HRA O NOVÝ ŠPORTOVÝ PARK💪

Mestská časť Bratislava - Podunajské Biskupice sa zapojila do prvého ročníka projektu spoločnosti Kaufland. Súťaží sa o jeden zo siedmich K Parkov, ktoré má spoločnosť vybudovať po Slovensku.

K PARK - miesto pre šport, relax, stretnutia a pohodu.

Nový športovo-oddychový areál vybuduje spoločnosť Kaufland.

• Potvrdenie o bezpríznakovosti

Milí rodičia.

Od 10.1.2022 sa na Vás a Vaše deti tešíme v materskej škole. Nezabudnite pred nástupom do MŠ vyplniť potvrdenie o bezpríznakovosti dieťaťa a potvrdenie o bezpríznakovosti návštevníka MŠ. Tlačivá vypĺňajte cez edupage. V prípade, že uprednostňujete papierové potvrdenia, nájdete ich v prílohe.

• MŠ Linzbothova - Mikuláš

Dňa 10. decembra 2021 (piatok), príde Mikuláš s čertom
            na vysvietenom, vianočnom vláčiku Prešporáčiku do našej
            materskej školy.

Deti sa na dvore stretnú s Mikulášom a
            čertom, ktorému zarecitujú básničky, zaspievajú pesničky
            a dostanú mikulášske balíčky. Mikuláš sa s deťmi odfotí.

od 8:30 – 8:45 hod - 4. trieda

Nedeľa 28. 4. 2024