• Oznam pre elokované pracovisko na Dudvážskej 4

Vážení rodičia z elokovaného pracoviska na Dudvážskej 4,

oznamujeme Vám, že z dôvodu oznámeného plánovaného  prerušenia v dodávke elektrickej energie od prevádzkovateľa distribučnej sústavy elektrickej energie, bude dňa 15. 3. 2022 (utorok) od 8:30 hod. do 13:50 hod, v objekte prerušená dodávka teplej úžitkovej vody (TÚV) a ústredného kúrenia (ÚK).

Prevádzka v materskej škole bude fungovať, ale upozorňujeme zákonných zástupcov, že tento deň budú mať deti suchú stravu a prosíme, aby ste deťom dali teplejšie oblečenie ako do tried, tak aj na popoludňajší odpočinok.

Ďakujeme za pochopenie.

Vedenie školy.