• Nástup dieťaťa do MŠ rodičov, ktorí nie sú v režime OP

nakoľko sa musíme riadiť novými pravidlami, môžu do budovy MŠ vstupovať iba rodičia v režime OP (očkovaný, prekonaný).

Ak nepatríte do tejto skupiny OP, môže Vaše dieťa chodiť aj naďalej do MŠ, avšak za určitých podmienok.

Zo strany rodičov je potrebné zabezpečiť osobu v režime OP, ktorá bude ich dieťa sprevádzať do MŠ a z MŠ. K tomu je potrebné doložiť splnomocnenie pre dané osoby.

Prosím všetkých rodičov o toleranciu a trpezivosť pri kontrole režimu OP.

Oznam pre osoby vstupujúce do objektu školy a školského zariadenia

Nikto s príznakmi infekcie dýchacích ciest, ktoré by mohli zodpovedať známym príznakom ochorenia COVID-19 (neprimeraná únava, bolesť hlavy a tela, zvýšená telesná teplota, kožná vyrážka, nádcha, bolesť hrdla, strata čuchu a chuti, kašeľ, sťažené dýchanie, známky ochorenia tráviaceho traktu bolesť brucha, vracanie, hnačka), ako aj inej infekčnej choroby nesmie vstúpiť do priestorov školy a školského zariadenia. Pri výskyte týchto príznakov je potrebné telefonicky kontaktovať lekára.

Po každom prerušení dochádzky do školy v trvaní 3 a viac po sebe nasledujúcich dní (vrátane víkendov a sviatkov) rodič predkladá „Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti“ dieťaťa/žiaka.

Vstup cudzím osobám do priestorov školy a školského zariadenia je zakázaný alebo povolený iba v režime OP (očkovaný, prekonaný) so súhlasom riaditeľa.

Mgr. Eva Elexová

riaditeľka

• Zimné prázdniny

Termín zimných prázdnin:

od 23. decembra 2021 do 7. januára 2022 (vrátane) bude prerušená prevádzka materskej školy.

Nástup detí do MŠ - 10. januára 2022 (pondelok).

Vedenie MŠ.

• MŠ Linzbothova- Mikulášska jazda

Vážení rodičia a milé deti, 9.12 a 10.12.2021 nás čaká
            Mikulášska jazda v okolí Podunajských Biskupíc,
            následné fotografovanie samozrejme s  Mikulášom a prevzatie Mikulášskych balíčkov.

9.decembra 2021 (štvrtok)

od 8:30 – 8:55 hod - 1. trieda
             od 9:00 – 9:25 hod - 2. trieda
             od 9:30 – 9:55 hod - 7. trieda
             od 10:00 – 10:25 hod - 5. trieda
             od 10:30 – 10:55 hod - 8. trieda

10. decembra 2021 (piatok)

od 8:30 – 8:55 hod - 4. trieda
             od 9:00 – 9:25 hod - 10. trieda
             od 9:30 – 9:55 hod - 9. trieda
             od 10:00 – 10:25 hod - 3. trieda
             od 10:30 – 10:55 hod – 6. trieda

V jednom vagóniku je jedna trieda so svojimi pani
            učiteľkami. Vláčik po každej triede bude vydezinfikovaný,
            všetci prítomní, Mikuláš, aj šofér budú mať respirátor.