• MŠ Linzbothova- Exkurzia do sadu

Vážení rodičia a milé deti,

3.11. a  5.11.2021 sa zúčastníme exkurzie do ovocných sadov v Dunajskej Lužnej.

3. november 2021 (streda)

1. a 10. trieda odchod autobusu o 8:00 h

3.11.2021 exkurzia od 9:00-10:00 h

4. a 5. trieda odchod autobusu o 9:00 h

3.11.2021 exkurzia od 10:00-11:00 h

5. november 2021 (piatok)

6. a 9. trieda odchod autobusu o 8:00 h

5.11.2021 exkurzia od 9:00-10:00 h

3. a 8. trieda odchod autobusu o 9:00 h

5.11.2021 exkurzia od 10:00-11:00 h

Priama exkurzia v jabloňových sadoch bude trvať 1 hodinu. Deti získajú nové vedomosti o pestovaním jabloní, o chorobách a škodcoch, ktoré jablká poškodzujú. Dozvedia sa aké vitamíny jabĺčka obsahujú.

Prosíme do ruksaku zbaliť pitie, podľa počasia pršiplášť, vhodnú obuv a rúško. Rodičia, ktorých deti majú alergiu na jablká, aby to nahlásili pani učiteľke v triede.

• MŠ Dudvážska- oznam

Vážení rodičia z Dudvážskej,

oznamujeme všetkým rodičom detí - lienky a mravce, aby venovali zvýšenú pozornosť deťom, nakoľko sa v MŠ vyskytlo jedno pozitívne testované dieťa, ktoré bolo v materskej škole len v pondelok 18. 10. 2021.

Ďakujeme.

Vedenie školy

• Oznam MŠ Dudvážska

Vážení rodičia z Dudvážskej,

dňa 21. 10. 2021 v elokovanom pracovisku na Dudvážskej 4 sa vyskytla havária plynu, preto Vám
            oznamujeme, že dňa 22. 10. (zajtra, v piatok) budú haváriu odstraňovať. Z toho dôvodu bude
            prevádzka materskej školy obmedzená iba do 12,00 hod. Deti dostanú desiatu, ale nedostanú obed.
            Prosíme rodičov, aby si vyzdvihli svoje dieťa do 12,00 hod.

Ďakujeme za pochopenie a ústretovosť.

Vedenie školy

• Súťaž tekvíc

Vážení rodičia.

Naša materská škola sa zúčastnila súťaže o najkrajšiu vyrezávanú tekvicu, ktorú organizuje Miestny úrad Podunajské Biskupice. V prílohe môžete vidieť fotky našich výtvorov.

Ďakujeme

• Oznam jedálne

Važení rodičia,

z dôvodu opakujúcich sa absencií detí a cysokej chorobnosti v našej MŠ, je povinnosťou rodiča obedy svojim deťom odhlásiť.

Doporučujeme stiahnuť si do mobilného telefónu aplikáciu JEDÁLEŇ (Ľubomír Gašparik), alebo cez stránku www.eskoly.sk, pomocou ktorej je tento úkon veľmi jednoduchý. Pri odhlásení sa z obeda, sa súčastne odhlasujete aj z desiaty a olovrantu.

Ďalej upozorňujeme rodičov na včasné úhrady stravy a to vždy do 10. dňa v mesiaci!!

Vedenie MŠ Linzbothova a vedúca ŠJ