• Spoločenské hry z iHRYsko.sk

Vážení rodičia.

Posledné týždne bežala na iHRYsko.sk iniciatíva "mačka vo vreci", v rámci ktorej bola možnosť darovať spoločenské hry aj vybraným materským školám.

Mamičky Lenka K. a Jana P., z 1. a 4. triedy, si spomenuli aj na našu materskú školu, kde polovicou prispeli na spoločenské hry a polovicu zaplatilo iHRYsko.

V rámci tejto akcie získala 4. trieda hru "Zachráňte rozprávky" a 1. trieda hry "Max der Kater", "Poznáš" a "Zatĺkačka Goki".

Zapojeným rodičom veľmi pekne ďakujeme.

• Deň s dobrovoľníkmi- MŠ Linzbothova 18

V rámci projektu Naše mesto a Dobrý sused, prídu dňa 11. 6. 2021 do našej materskej školy dobrovoľníci, ktorí sa rozhodli priložiť ruku k dielu revitalizáciou školského dvora - obnovenie náterov na hracích prvkoch, úprava zelene, pieskovísk a zabudovanie zatrávňovacích gumových rohoží pod preliezky a hojdačky.

Tešíme sa na spoluprácu a spoločné skrášlenie exteriéru MŠ.