• Elokované pracovisko na Dudvážskej 4 - 1. trieda karanténa

• 23. 1. 2022
          • Vážení rodičia z 1. triedy na Dudvážskej,

uzatvárame 1. triedu od 24. 1. 2022 pre deti, ktoré boli v úzkom kontakte dňa 20. 1. 2022 (štvrtok) s pozitívne testovaným dieťaťom.

Deti, ktoré boli v MŠ dňa 21. 1. 2022, môžu nastúpiť do materskej školy po 10. dňovej karanténe (od 22.1. do 30.1.). V prípade, že sa rozhodne dieťa otestovať PCR testom (najskôr na 5. deň od posledného kontaktu) a jeho test bude negatívny, tak dieťa môže nastúpiť do MŠ po 7 dňovej karanténe. Samozrejme za predpokladu, že dieťa bude zdravé.

• MŠ Linzbothova- 10. trieda karanténa

• 23. 1. 2022
          • Vážení rodičia z 10. triedy MŠ Linzbothova,

uzatvárame 10. triedu od 24. 1. 2022 pre deti, ktoré boli v úzkom kontakte dňa 20. 1. 2022 (štvrtok) s pozitívne testovaným dieťaťom.

• MŠ Linzbothova- 6. trieda karanténa

• 21. 1. 2022
          • Vážení rodičia zo 6. triedy MŠ Linzbothova,

uzatvárame 6. triedu od 24. 1. 2022 pre deti, ktoré boli v úzkom kontakte dňa 17. 1. 2022 (pondelok) s pozitívne testovaným dieťaťom.

Deti, ktoré boli v MŠ dňa 18. 1. 2022, môžu nastúpiť do materskej školy po 10. dňovej karanténe (od 19.1. do 28.1.). V prípade, že sa rozhodne dieťa otestovať PCR testom (najskôr na 5. deň od posledného kontaktu) a jeho test bude negatívny, tak dieťa môže nastúpiť do MŠ po 7 dňovej karanténe. Samozrejme za predpokladu, že dieťa bude zdravé.

• Elokované pracovisko na Dudvážskej 4- 4. trieda karanténa

• 20. 1. 2022
          • Vážení rodičia zo 4. triedy na  Dudvážskej,

uzatvárame 4. triedu od 20. 1. 2022 pre deti, ktoré boli v úzkom kontakte dňa 17. 1. 2022 (pondelok) s pozitívne testovaným dieťaťom.

Deti, ktoré boli v MŠ dňa 17. 1. 2022, môžu nastúpiť do materskej školy po 10. dňovej karanténe (od 20.1. do 30.1.). V prípade, že sa rozhodne dieťa otestovať PCR testom (najskôr na 5. deň od posledného kontaktu) a jeho test bude negatívny, tak dieťa môže nastúpiť do MŠ po 7 dňovej karanténe. Samozrejme za predpokladu, že dieťa bude zdravé.

• MŠ Linzbothova- 5. trieda karanténa

• 18. 1. 2022
          • Vážení rodičia z 5. triedy MŠ Linzbothova,

uzatvárame 5. triedu od 19. 1. 2022 pre deti, ktoré boli v úzkom kontakte dňa 12. 1. 2022 (streda) s pozitívne testovaným dieťaťom.

Deti, ktoré boli v MŠ dňa 14. 1. 2022, môžu nastúpiť do materskej školy po 10. dňovej karanténe (od 15.1. do 24.1.). V prípade, že sa rozhodne dieťa otestovať PCR testom (najskôr na 5. deň od posledného kontaktu) a jeho test bude negatívny, tak dieťa môže nastúpiť do MŠ po 7 dňovej karanténe. Samozrejme za predpokladu, že dieťa bude zdravé.

• MŠ Linzbothova- 2. trieda

• 16. 1. 2022
          • Vážení rodičia z 2. triedy MŠ Linzbothova,

uzatvárame 2. triedu od 17. 1. 2022 pre deti, ktoré boli v úzkom kontakte dňa 10. 1. 2022 (pondelok) s pozitívne testovaným dieťaťom.

Deti, ktoré boli v MŠ dňa 12. 1. 2022, môžu nastúpiť do materskej školy po 10. dňovej karanténe (od 13.1. do 22. 1.). V prípade, že sa rozhodne dieťa otestovať PCR testom (najskôr na 5. deň od posledného kontaktu) a jeho test bude negatívny, tak dieťa môže nastúpiť do MŠ po 7 dňovej karanténe. Samozrejme za predpokladu, že dieťa bude zdravé.

• MŠ Linzbothova- 1. Trieda karanténa

• 16. 1. 2022
          • Vážení rodičia z 1. triedy MŠ Linzbothova,

uzatvárame 1. triedu od 17. 1. 2022 pre deti, ktoré boli v úzkom kontakte dňa 11. 1. 2022 (utorok) s pozitívne testovaným dieťaťom.

Deti, ktoré boli v MŠ dňa 13. 1. 2022, môžu nastúpiť do materskej školy po 10. dňovej karanténe (od 14.1. do 23.1.). V prípade, že sa rozhodne dieťa otestovať PCR testom (najskôr na 5. deň od posledného kontaktu) a jeho test bude negatívny, tak dieťa môže nastúpiť do MŠ po 7 dňovej karanténe. Samozrejme za predpokladu, že dieťa bude zdravé.

• ZAČALA SA HRA O NOVÝ ŠPORTOVÝ PARK

• 14. 1. 2022
          • ZAČALA SA HRA O NOVÝ ŠPORTOVÝ PARK💪

Mestská časť Bratislava - Podunajské Biskupice sa zapojila do prvého ročníka projektu spoločnosti Kaufland. Súťaží sa o jeden zo siedmich K Parkov, ktoré má spoločnosť vybudovať po Slovensku.

K PARK - miesto pre šport, relax, stretnutia a pohodu.

Nový športovo-oddychový areál vybuduje spoločnosť Kaufland.

Zahlasujme všetci spolu! AKO? 👈

Hlasovať každodenne a vytrvalo, a to dokážeme len spoločne.

Hlasovanie sa spustilo na stránke www.kauflandpark.sk 6. januára 2022 a trvá do 16. februára 2022. Pri prvom hlasovaní sa treba registrovať a potom už len pravidelne hlasovať. Okrem dobrého pocitu a pomoci pre Podunajské Biskupice sa môže každý hlasujúci zapojiť aj do hry o nový smartfón.

V prípade, že sa nám spoločne v hlasovaní podarí uspieť, tak K Park má plánované umiestnenie v areáli ZŠ Podzáhradná. Podľa propozícií vyhlasovateľa, spoločnosti Kaufland, ihrisko potrebuje plochu cca 400m2. Veríme, že úspešne zabojujeme a uspejeme👍